Noortevaldkonna tunnustussündmused

Andekate noorte tunnustussündmus 2022
 

Haridus- ja Teadusministeerium tunnustab rahvusvahelistel võistlustel silmapaistvalt esinenud noori ja nende juhendajaid.

  • Tunnustatakse noori, kes saavutasid I – III koha või kuld-, hõbe-, pronksmedali vähemalt seitsme osavõtjariigiga rahvusvahelisel võistlusel (sh olümpiaadil, konkursil, spordivõistlusel).
  • Kandidaadiks saab esitada nii üldhariduskoolide kui ka kutseõppeasutuste õpilasi koos juhendajatega.
  • Kandidaatide sai esitada kuni 1. oktoobrini 2022. 
  • Tunnustamise statuut ja lisainfo: tunnustamine@hm.ee
 

"Noorte Heaks Tänu" 2022


Haridus- ja Teadusministeerium tunnustab igal aastal üleriigiliselt noortevaldkonna arengusse panustanud ja seda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on mõju kohalikul, maakondlikul, üleriigilisel või rahvusvahelisel tasandil.

Tunnustamiseks korraldab Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Haridus- ja Noorteametiga piduliku gala "Noorte Heaks Tänu".

  • 2022. aastal saab tunnustamisele esitada kandidaate üheteistkümnes kategoorias: aasta noorsootöötaja, aasta tegija huvihariduses või -tegevuses, pikaajaline panus noortevaldkonda, aasta noore tegu, aasta noortesõbralik kohalik omavalitsus, aasta noortekeskus, aasta huvihariduse või -tegevuse pakkuja, aasta noorteühendus või noorte osaluskogu, aasta noortemalev või -laager, aasta noortesõbralik või nutikas tegu, aasta noortevaldkonna sõber.
  • Tunnustamisele on võimalik kandidaate esitada 03. oktoober - 14. november 2022 Haridus- ja Teadusministeeriumi konkursiveebis
  • Laureaadid kuulutatakse välja pidulikul tunnustussündmusel 24. jaanuaril 2023. 

 

 

Kandidaate sai esitada alates 3. oktoobrist kuni 14. novembrini 2022 elektroonselt läbi Haridus- ja Teadusministeeriumi konkursiveebi.

Viimati uuendatud: 3. oktoober 2022