Sa oled siin

Dokumendiregister

Haridus- ja Teadusministeeriumi dokumendiregistri avalikus vaates on võimalik tutvuda ministeeriumi tegevuse käigus loodud või saadud dokumentidega.

Dokumendiregistri avaliku vaate kaudu tagatakse juurdepääs alates 22. jaanuarist 2011 ministeeriumis registreeritud elektroonilistele dokumentidele, millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut. Juurdepääsupiiranguga dokumentide kohta on avalikustatud ainult registreerimisandmed.

Dokumendi sisuga, mis ei ole avalikus vaates nähtav ja millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut, on võimalik tutvuda teabenõude esitamisel. Teabenõue saatke e-postiga aadressile info@hm.ee või esitage päring telefonil 735 0222.

Otsingu tingimuste vahel on loogiline JA, st otsitakse dokumente, mis sisaldavad kõiki sisestatud tingimusi.

Näited:

  • Kui soovite otsida isiku või asutuse poolt saadetud kirja, mille postitasite 01.10.2015, siis tuleks väljale 'Asutus' sisestada isiku või asutuse nimi ning väljale 'Registreerimise kuupäev' valida alguskuupäevaks 01.10.2015 ning vajutada nupule 'Otsi'. Dokumendi pealkirjal klõpsates näidatakse dokumendi põhiandmeid, sh kes dokumendile vastab (Täitja) ning mis on vastamise tähtaeg.
  • Kui soovite otsida isikule või asutusele 01.10.2015 saadetud dokumenti, siis tuleks väljale 'Asutus' sisestada isiku või asutuse nimi ning väljale 'Registreerimise kuupäev' valida alguskuupäevaks 01.10.2015. Dokumendi andmetel klõpsates näidatakse dokumendi põhiandmeid ja kes on dokumendi koostaja.

Vajadusel võib otsingule seada rohkem tingimusi.

Haridus- ja Teadusministeeriumi õigusaktide eelnõud menetletakse Eelnõude infosüsteemis, välja arvatud ministeeriumi ja tema valitsemisala sisemist töökorraldust puudutavad ministri määruste eelnõud. Vastuvõetud määrused avaldatakse Riigi Teatajas.

Puhkuste ja lähetuste korraldustega on võimalik tutvuda Riigitöötaja Iseteenindusportaali avalikust registrist.

Viimati uuendatud: 16. september 2022